В Україні презентують Renault Arkana - купе кросовер збиратимуть на ЗАЗі: відео

В Україні представили купе кросовер Renault Arkana, який збиратимуть на Запорізькому автомобільному заводі.

Об этом сообщает Русский репортер


Презентацію було опубліковано на каналі Renault Ukraine в YouTube.


"Рено Аркана" — автомобіль з кузовом купе-кросовер, який до цього був доступний тільки на преміальних авто. Дизайн авто виконано в стилі сучасних оригінальних Renault з Франції — з С-образними ходовими вогнями спереду і суцільною смугою задніх вогнів.


Автомобіль цієї марки можна вибрати з одним з двох бензинових двигунів на вибір — турбодвигун TCe 150, об’ємом 1,3 літра на 150 кінських сил або об’ємом 1,6 літра на 114 кінських сил. Також присутня трансмісія CVT.


Фінальна збірка автомобіля відбувається в Запоріжжі, а технологічний процес проходить з урахуванням всіх стандартів до виробництва і контролю якості "Групи Рено".


Ціна автомобіля — від 467 900 гривень (166 тисяч доларів).
Як повідомляв "Апостроф", раніше в ЗАЗ анонсували виробництво автомобілів Renault в Запоріжжі. Завод було переоснащено згідно з останніми стандартами відомого бренду.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/economy/transport-i-svjaz/2020-09-16/v-ukraine-prezentuyut--renault-arkana--kupe-krossover-budut-sobirat-na-zaze-video/209400”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 55 канал Херсон - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top