У Тернополі програмістів відправлять в… “круїз”

На Тернопільщині є потреба у кваліфікованих ІТ-фахівцях, – повідомляє обласний центр зайнятості. Охочих осилити цю галузь і підвищити свій рівень запрошують на «ІТ-круїз «Кар’єра на майбутнє».

Як повідомила керівник відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості Тетяна Білінська, 8 жовтня у Тернополі ІТ-компанії презентуватимуть свою діяльність і відбиратимуть потенційних працівників. Об этом сообщает korabelov.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Запрошуємо усіх, хто планує працювати в ІТ-сфері, навчає фахівців, працює та пропонує роботу в ІТ-напрямку взяти участь в інформаційному масовому заході «ІТ-круїз «Кар’єра на майбутнє» – сучасній комунікаційній коворкінг-платформі між учасниками ринку праці! На Вас чекають: презентації компаній ІТ-галузі; цікаві співбесіди з роботодавцями; знайомство з навчальними закладами ІТ-сфери; підбір кадрів та формування банку резюме потенційних працівників для ІТ-компаній; експрес-діагностика професійних нахилів; лекторій у форматі 15х4 (Резюме: шлях до успіху. Самопрезентація. Особливості проходження співбесіди)».

Додамо, при обласному центрі зайнятості працює профорієнтаційний відділ, де можна за допомогою спеціального тестування виявити власні сильні та слабкі сторони і таким чином обрати перспективний вид діяльності.

Софія РоманськаДжерело статті: “https://zz.te.ua/u-ternopoli-prohramistiv-vidpravliat-v-kruiz/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 55 канал Херсон - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top